يک فرد ژاپني که پيش از اين آئين بودا پيروي مي‌کرد پيش از ظهر امروز از سوي حجت‌الاسلام مرتضي آقا تهراني نماينده مردم تهران و استاد اخلاق دولت به دين مبين اسلام و مذهب شيعه دوازده امامي تشرف يافت.

بر اين اساس اين فرد ژاپني که امروز به مجلس آمده بود در حضور حجت‌الاسلام آقا تهراني شهادتين را بر زبان جاري کرد و به دين مبين اسلام و مذهب تشيع گرويد.

کريستيانا پيکر» سرشناس ‌ترين مجري آلماني به شمار مي‌رود. وي اخيرا طي گفتگويي از گرويدنش به دين مبين اسلام خبر داد.

وي در دامه اين گفتگو همچنين افزود: پيش از اينکه دين مبين اسلام را انتخاب کنم، هر آنچه که يک زن غربي آرزوي آن را دارد، در اختيار داشتم. معروف بودم، ثروت داشتم، زيبا بودم، مردان را جذب خود مي‌کردم اما در مجموع به هيچ وجه احساس خوشبخت بودن نمي‌کردم تا اينکه مسلمان شدم. اکنون واقعا احساس خوشبختي مي‌کنم و آرزو دارم که با يک مرد مسلمان از يک کشور عربي يا يک کشور اسلامي ازدواج کنم تا باقيمانده عمر خود را با وي ادامه بدهم.

اين مجري آلماني همچنين گفت: بنده احساس مي‌کنم که مسلمانان در دين خود به ويژه در زمينه تبليغ آن کوتاهي کرده‌اند، از همين رو اميدوارم بتوانم برنامه‌هاي تلويزيوني گوناگوني به زبان‌هاي مختلف بسازم و از اين طريق در راستاي تبليغ دين مبين اسلام گامي مؤثر بردارم و بتوانم به عقل و قلب شهروندان غربي نفوذ کنم.

گفتني است «کريستيانا پيکر» متولد شهر “هامبورگ” است و در تعداد زيادي از برنامه‌هاي تلويزيوني به ويژه برنامه‌هاي موسيقي در شبکه‌هاي مختلف آلماني و حتي گاهي شبکه‌هاي اروپايي و آمريکايي، مجري بوده است. او از طريق يک همکار پاکستاني مسلمان خود به نام «عمران خان» با دين مبين اسلام آشنا شد.

منبع : شيعه آنلاين